Книга «П’ятирічка Бахматова»

Лабораторія Custom Lab виступила як контент-підрядник зі створення книги «П’ятирічка Бахматова» відомого в Україні менеджера й ефективного управлінця Максима Бахматова.

Робота над цією книгою, стилізованою під чоловічий глянець, тривала протягом року. Окрім надихаючих історій останніх п’яти років шляху героя, що включають періоди роботи на ВДНГ, в Unit City і на посаді радника мера Кличка, у цій повнокольоровій книзі є журнальні рубрики, прямі мови учасників подій, елементи інтерактиву, багато фото з особистих архівів, і навіть фотосесія в стилі фешн-сторі й широкоформатний постер.

Книга побачила світ 11 листопада 2020 року українською та російською мовами водночас. На наступних етапах передбачено випуск її електронної та аудіоверсій.

Над книгою «П’ятирічка Бахматова» Custom Lab працював у колаборації з книжковим видавництвом BookChef. Головним редактором книги став СЕО Custom Lab Роман Суліма.

Замовник: Максим Бахматов
Книга історій, стилізована під чоловічий глянець
Мови - російська та українська, по 320 сторінок кожна
Проведені роботи: створення концепції книги, дизайн і верстка книги, робота з автором, збір і адаптація матеріалу, контроль фотосесій