Про нас

Медіалабораторія Custom Lab заснована в листопаді 2008 року в Києві.
Понад 6 років була офіційним підрозділом міжнародного видавничого дому Sanoma Media (у минулому Independent Media) в Україні. Після закриття видавничого дому, з січня 2015 року, Custom Lab – самостійна структура.

Custom Lab – об’єднання медіапрофесіоналів: редакторів, журналістів, дизайнерів, фотографів та інших фахівців, що мають досвід і здатність створювати нові медіа-проєкти будь-якого ступеня складності українською, російською та англійською мовами.

Custom Lab реалізували кілька десятків унікальних друкованих та електронних медіа-проєктів для компаній-замовників. Серед них журнали В2Р, В2В, В2С, фірмові альбоми, річні звіти, каталоги продукції, спеціалізовані видання, веб-проєкти, діджитал-журнали.

Керівник лабораторії – Роман Суліма, відомий в Україні журналіст з більш як 20-річним досвідом роботи, у портфоліо якого понад 50 медіастартапів.

 

Роман Суліма засновник
Юлія Проскурина SMM-кураторка
Ярослав Руденко арт-директор, дизайнер
Юлія Пірогова редакторка, коректорка
Анжела Хачатурова журналістка, редакторка
Сергій Григурко арт-директор, дизайнер
Оксана Костюшко журналістка, редакторка
Ірина Леонідова арт-директорка, дизайнерка
Сергій Мороз кольорокоректор, дизайнер
Ірина Вербова редакторка, журналістка
Вікторія Шапаренко журналістка, редакторка
Наталія Володченко журналістка, редакторка

Звання та нагороди

жовтень 2006
Обкладинка року в номінації «Глянцеві журнали». За обкладинку журналу «10 днів».
листопад 2010
Директор із розвитку року (Роман Суліма). За внесок у розвиток контент-маркетингу і кастом паблішингу в Україні.
листопад 2010
Гран-прі в номінації «Кращий річний звіт». За Річний звіт компанії «Київстар» (створений на виробничій базі CustomLAB by Sanoma Media Ukraine).
листопад 2011
Гран-прі в номінації «Кращий річний звіт». За Річний звіт компанії «Київстар» (створений на виробничій базі CustomLAB by Sanoma Media Ukraine).
листопад 2011
Гран-прі в номінації «Краще видання для клієнтів. За щомісячний 100-сторінковий журнал «Твій Номер» компанії «Київстар» (створений на виробничій базі CustomLAB by Sanoma Media Ukraine).
листопад 2012
Гран-прі в номінації «Краще видання для персоналу» за журнал «JTI Inside» (створений на виробничій базі CustomLAB by Sanoma Media Ukraine).
листопад 2013
Гран-прі в номінації «Найкращий корпоративний журнал В2С» за журнал Admiral Magazine заміського комплексу Grand Admiral Club (створений на виробничій базі CustomLAB by Sanoma Ukraine).
листопад 2014
Гран-прі в номінації «Краща корпоративна книга» за книгу «Моє нове житло вiд А до Я» на замовлення будівельної корпорації «Ріел» (створена на виробничій базі Custom Lab).
грудень 2018
Гран-прі в номінації Corporate Reputation за партнерство у створенні контенту до кампанії «Люди Ідей» для співробітників компанії 1+1 media.
+38 095 272-09-26