Буклет «Відмінний старт»

Start_ukr_N1_2012_coverЗручного формату й насичений за змістом буклет для широкої авдиторії молодих людей, що містить корисну інформацію про засоби гігієни та догляду за тілом і про те, як правильно тримати себе в хорошій фізичній формі. Концептуально буклет розділений на три частини: Ранок, День і Вечір. Розумний продакт-плейсмент від цілого спектра брендів, лідерів у своїх сегментах.

Тираж у 650 тисяч примірників – абсолютний рекордсмен в Україні за всю історію кастом паблішингу. На замовлення компанії Procter & Gamble під ендорсментом журналу Men’s Health.

Компанія Procter & Gamble – у недалекому минулому провідний світовий виробник побутової хімії. Її історія налічує понад півтори сотні років. У 2012 році річний оборот становив майже $ 70 млрд. Орієнтовно 300 торгових марок продукції P & G представлені в 160 країнах світу. Крім побутової хімії, компанія виробляє широкий асортимент сучасних засобів для догляду за волоссям, зубні пасти, миючі засоби та дезодоранти. На українському ринку компанія P & G працює з 1990 року.

Замовник: Procter&Gamble
буклет В2С
140х200 мм
28 сторінок
2 рази на рік
650 000 примірників
Поширення в школах, університетах, супермаркетах, торгових центрах, магазинах побутової хімії
Проведені роботи: адаптація проекту для українського ринку